Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Elektronik taşıtlarda çok çeşitli elektrik hatları ve bağlantı parçaları bulunur. Gerektiği gibi çalıştıklarından emin olmanıza yardımcı olmak için SGS’ye güvenin.

SGS’nin, elektrikli taşıtlarda kullanılan elektrik hatları ve bağlantı parçalarına yönelik çok çeşitli testleri bulunmaktadır. Priz sistemlerini IEC62196’ya göre, taşıtı ise bir taşıtın istasyona bağlı olup olmadığını ve taşıtın batarya sistemi için doğru akım ve voltaj ayarının değerlendirilmesini sağlayan kablo şebekesi iletişimine (V2G) göre test edebiliriz. Dahası, tek bir tesiste, taşıtlarınıza özel ve uluslararası standartlar uyarınca elektrik hatları ve bağlantı parçaları geliştirmenize ve test etmenize yardımcı olabiliriz.

Dünyanın lider test, doğrulama, denetim ve belgelendirme şirketi olarak size benzersiz doğruluk, üstün deneyime sahip uzmanlar, gelişmiş test yöntemleri ve küresel erişim sunuyoruz.

Elektrik hatları ve bağlantı parçalarına yönelik test etme ve doğrulama hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle bugün irtibat kurun.