Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Otomotiv endüstrisi araç üreticilerinin birinci veya ikinci aşama tedarikçisiyseniz, SGS'nin araç elektroniği hizmetleri bu üreticilerin belirlediği ve/veya kullandığı standartları karşılamanıza yardım edebilir.

Oto elektrik güvenliği test hizmetlerimiz, parçalarınızın ve ürünlerinizin bu kuruluşlar (ayrıca, orijinal ekipman üreticileri veya OEM olarak da bilinirler) tarafından kabul edilmesini sağlamaktadır. Ancak, işlem zor olabilmektedir: OEM otomotiv elektroniği ve elektronik sistemleri çok yönlüdür ve tedarikte bulunduğunuz OEM sayısı yükseldikçe sizin için de karmaşıklık artar.

Bu labirentte size kılavuzluk ederek, yılların endüstri deneyimine ve gereken teknik uzmanlığa sahip bağımsız, güvenilir ve doğru bir test merkezinin faydalarını size sunabiliriz.

Fonksiyonel güvenlik, ürün ve kullanıcı güvenliği için bir ön şarttır ve bu yüzden güvenliğin tüm yönlerini hesaba katan yekpare bir yaklaşım benimsemekteyiz. Bu, şebekeli araç sistemleri daha karmaşık hale geldikçe ve tehlikeli arıza riskleri de arttıkça, bilhassa önemlidir.

Bir dizi OEM gereksinimini karşılamanıza ve işletmenize güç katmanıza nasıl yardım edebileceğimizi öğrenmek için hemen SGS ile iletişime geçin.