Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS’den güç elektroniği hizmetleri – taşıtınızın elektrikli parçalarının yürürlükteki tüm yönetmelik, mevzuat ve uluslararası standartlara uygun olmalarını sağlar.

Taşıtlarınızda oldukça önemli güç elektronikleri bulunmaktadır. Sonuç olarak, kullanmakta olduğunuz elektrikli parçaların yönetmeliklere, mevzuata ve uluslararası standartlara uygun olmalarını sağlamanız gerekir. Size, taşıt güç elektroniği, elektrik hatları, bağlantı elemanları ve şarj istasyonlarının güvenilirliğini, emniyetini ve verimini test eden bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

Dünyanın lider test etme, doğrulama, denetim ve belgelendirme şirketi olarak, size benzersiz kesinlik, yüksek deneyimli güç elektroniği uzmanları, ileri teknoloji ürünü inceleme yöntemleri ve küresel erişim sunuyoruz. Sonuç olarak, faaliyetleriniz nerede olursa olsun, tüm güvenlik ve mevzuata ilişkin yükümlülüklerinizi yerine getirmeniz konusunda size yardımcı olabiliriz.

Taşıtlarınızın elektrikli bileşenlerinin yürürlükteki yönetmeliklere, mevzuata ve uluslararası standartlara uygun olmalarını sağlamanız konusunda size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle bugün irtibat kurun.