Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Eğlendirici bilgilendirme sistemlerinizin hem kullanıcılar hem de imalatçı için ilgi çekici nitelikte ve standartlara uygun olduğunu doğrulamanıza nasıl yardımcı olabiliriz.

SGS, araçlara monte edilmek için tasarlanmış olan eğlendirici bilgilendirme ve multimedya sistemlerinin, ister uluslararası standartlara, ister kendi şirket içi prosedürlerinize – veya her ikisine – uygunluğunu doğrulamak ve test etmek için gerekli uzmanlığa sahiptir. Geçerli olan bazı yönetmelikler vardır, örneğin, televizyonun sürücü koltuğundan görülebilmesine dair olanlar. Örneğin, bir araç trafik ışıklarında durduğu esnada televizyonun çalışıyor olması belli bir bölgede yasal mıdır – yoksa TV kullanılmadan önce motor durdurulmalı mıdır? Hem araç imalatçıları hem de son kullanıcılar için heyecan verici ve ilgi çekici yeni eğlendirici bilgi sistemleri geliştirmenize yardımcı olabilir ve size merak ettiğiniz tüm cevapları sunabiliriz. Aynı zamanda eğlendirici bilgi sistemlerinin belirli standartlarınıza göre tasarlanmasını, üretilmesini ve monte edilmesini sağlamanıza yardımcı oluruz.

Dünyanın lider test, doğrulama, denetim ve belgelendirme şirketi olarak size benzersiz doğruluk, üstün deneyime sahip uzmanlar, gelişmiş test yöntemleri ve küresel erişim sunuyoruz.

Kapsamlı eğlendirici bilgi ve multimedya test etme ve doğrulama sistemleri yelpazemiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle bugün irtibat kurun.