Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Ürünleriniz iddia ettiğiniz kadar iyi mi? Performans test planı ürün, geri çağırma riskleri azaltır ve giderlerinizi düşürür.

SGS’de, pazarınız için uygun olan standartlar uyarınca, performans testleri yapabiliriz. Ayrıca, performans testi hizmetlerimizi imalatçının veya perakendecinin özel taleplerini karşılayacak şekilde tasarlayabiliriz. Küçük elektrikli cihazlardan (elektrikli el aletleri, saç kurutma makineleri, kahve makineleri vb.) kozmetiğe ve deterjanlara kadar tüm tüketim mallarını test edebilecek tecrübeye sahibiz. Tüketicinin, müşterinizin güvenliği, herşeyden önce gelir.

Performans testleri, ürünün işlevselliği, kullanışlılığı, dayanıklılığı ve elektrik performansını ölçer, karşılaştırır ve değerlendirir. İmalatçılar bu figürleri mevcut ve yeni ürünlerin geliştirme ve ayarlanma çalışmaları için, veri olarak kullanabilirler. Uygun olduğu durumlarda, test sonuçları Enerji Sınıfı Etiketi de sağlayabilir. Bu, tüketicilerin ürünleri adil ve tarafsız değerlerle karşılaştırabilmelerine olanak tanır.

Tüketici testlerinde uzun yılların tecrübesi ile, ürünlerin muhtemel zayıf yönlerini iyi biliriz ve size iyileştirmeler yapabilmeniz için yardımcı olabiliriz. Tavsiyelerimiz ürünlerinizi titiz pazar koşulları testlerine ve genellikle tüketici grupları tarafından yapılan, rakiplerin karşılaştırmaları için hazırlamanıza yardımcı olur.

SGS Performans Testi Uygulanmıştır damgası ile ürününüzün kalite ve güvenliğini görünür hale getirin. Kaliteye bağlılığınızın bağımsız üçüncü parti tarafından doğrulaması, marka imajınızı oluşturacak ve müşterileriniz ve tüketiciler arasında güvenilirliğinizi arttıracaktır.

Performans testi hizmetlerimizle çalışmak, tek, bütünleşik bir kaynak sağlayacak, böylece etkinlik ve kalitenizi arttıracak ve ürünlerinizin çeşitli sektörlerde uygunluğunu temin edecektir.