Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'nin araç aküsü elektromanyetik uyumluluk (EMC) test hizmetleri - araç akünüzün etkin ve verimli çalıştığından emin olur.

Günümüzde EMC uyumluluğu araçta ve akü paketinde güvenliğin bir parçasıdır. Araçlarda artan bir şekilde elektronik sistemlerin kullanılması ve bunlara olan bağımlılık, daha fazla muhtemel elektrik interferans kaynaklarının ortaya çıkmasına ve bu sebeple EMC uyumluluğuna daha fazla önem verilmesine sebep olmuştur. Elektrikli araçlar ana şaltere harici kablo ile bağlandıklarından ayrıca EMC uyumluluğuna etki edip, arabalarda EMC fenomenine tamamen yeni bir bakış açısı getirirler.

Ürün geliştirme ve teslimatınızı desteklemek için AB ve UN'nin zorunlu EMC uyumluluğu testlerini yapıyoruz - 2004.104.EG ve UN ECE R10. ECM Bağışıklık deneyinden hem önce hem de sonra paketin karakterizasyonunu ve performansını kontrol ederken akü sürekli olarak gözetim alınta tutulabilir. Ek olarak sektörel uzmanlığımız sayesinde, kontrol birimlerinin güvenilirliği ve fonksiyonel güvenliğinden emin olmak için, OEMlerin daha yüksek bağışıklık seviyeleri ve daha fazla test gerektirdiklerinin bilincindeyiz.

Akü Paketleri, test amacıyla güvenlik fonksiyonları olan Akü Yönetim Sistemleri (BMS) bulundururlar.

Akü güvenliği ve EMC uygunluğu test uzmanları ve tesisleri global ağımız ile kapsamlı teknik tecrübemiz, her nerede olursanız olun, ürünleri yeni elektro-taşınabilir EMC gereklilikleri için hazırlamanıza yardımcı olacak ideal ortaktır.

EMC akü testi hizmetlerimizin endüstri ve pazar gerekliliklerini yerine getirmeniz için nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için yerel SGS ofisi ile irtibata geçin.