Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Lityum iyon batarya testleri dahil, SGS'den elektrikli araç batarya testi ve gözetim hizmetleri, size maliyetlerinizi düşürme ve yenilikçi ürünler geliştirme gücü sağlar

Bataryalar ve güç kaynakları bütün elektrikli araçların tam kalbinde yer alır. Güvenli, güvenilir ve aynı zamanda yüksek kaliteye sahip bataryalar geliştirmek, günümüzün rekabetçi pazarında karmaşık ve zorlu bir iştir. Laboratuvarlarımız otomotiv ve batarya endüstrileri tarafından tanınan bir iş ortağıdır ve gerekli tüm teknik doğrulamaları sağlayabilir.

Ürünleriniz ister hücreler, koruma devreleri, batarya yönetim sistemleri, modüller veya batarya ünitesi olsun, ISO 17025 onaylı laboratuvarlarımız, ISO 12405 ve UN 38.5 (lityum iyon) dahil olmak üzere, yerleşik standartlar, OEM spesifikasyonları ve ayrıca batarya performansı, dayanıklılık ve güvenlik için test edebilir.

Global ağımız, küçük hücrelerden ağır vasıta batarya sistemlerine kadar tüm ürünlerin imalat, operasyon ve imhası için gerekli test, onay, belgelendirme ve gözetim hizmetlerini sağlar. Dünyanın lider test, doğrulama, gözetim ve belgelendirme şirketi olarak, size benzersiz doğruluk, üstün deneyime sahip uzmanlar, gelişmiş test yöntemleri ve küresel erişim sunmaktayız.

Kapsamlı elektrikli araç bataryası test ve doğrulama hizmetleri çeşitliliğimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bugün bizimle irtibat kurun.