Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS, off-lease araçları (leasing ile önceden kiralanmış araçlar) ve kiralanmış araçları denetlemek için kapsamlı bir hizmet yelpazesi geliştirmiştir, böylece bu araçların değerleri bağımsızca ve tartışma götürmez bir şekilde saptanabilir.

Off-lease veya kiralanmış araçları çevrimiçi veya geleneksel biçimde açık artırmayla satmanız gerektiğinde, dünyanın her tarafındaki alıcılar ve satıcılar SGS'nin İkinci El Araç pazarlama denetim hizmetlerine gereksinim duyarlar. Bağımsız ve profesyonelce derlenmiş raporlarımız aracın tam değerini görmenize imkan sağlar. Aracın tam modeli, aksesuar listesi ve her şeyden öte aracın durumu bakımından alıcılar paralarına karşılık neyi aldıklarını tam olarak görebilirler. Raporlar dijital fotoğraflar ile desteklenir.

İkinci El Araç pazarlama hizmetlerimiz şunları kapsar:

  • Müşteriler için kira dönemi bitişlerini izleme
  • Randevu ayarlamak için kiralayanlarla iletişime geçme
  • Kararlaştırılan yerlerde denetimler gerçekleştirme
  • Dijital fotoğraflar ile birlikte elektronik denetim raporları sunma
  • Web üzerinden erişebileceğiniz kapsamlı raporlar
  • Gereksinimlerinizi karşılamak için yönetim raporlarını uyarlama
  • Aracın ve resmi belgelerin güncel ve doğru olması için ruhsat yönetimi

SGS, araç denetiminde liderdir. Off-lease araç, yeni araç, kiralık araç ve açık artırma piyasaları için hizmet vermektedir. Bu alanlarda hatırı sayılır miktarda deneyime sahibiz ve rakiplerimizden daha fazla aracı denetlemekteyiz. Müşteri hizmeti merkezlerimiz ve ruhsat merkezimiz hizmetlerimiz için gerekli desteği size sağlar. Müşterilerimiz arasında, önde gelen tüm araç üretim şirketleri, bağlı finansal hizmet firmaları, başlıca araba kiralama şirketleri, önemli araç açık artırma siteleri ve bankalar bulunmaktadır.