Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS marka koruma denetimleri, bayinin satış işlemi sırasında yürürlükte olan kurum içi kurallara uyumunu inceleyerek ve rapor haline getirerek markaları korur, muhafaza eder ve kalıcı hale getirir.

Denetimlerimiz, en değerli varlıklarınızın biri olan markanızı korumak için gerekli önlemleri almanıza olanak sağlar.

Bayi ağları, markanın insani yüzüdür. Bayi ağları, markayı ve şirketi ileri taşıyabilmek için profesyonel olmalı ve markanızın değerler sistemini içermelidir. Bunu gerçekleştirmek için size aralarında aşağıdaki öğelerin de yer aldığı en kapsamlı denetim aletleri serisini sunabiliriz:

  • Standart Denetimler: Müşterileri doğrudan veya dolaylı olarak etkileyen unsurları ve ardından marka imajınızı değerlendirir; bunlar arasında olguları, olayları, verileri, planları, temel performans göstergelerini (TPG'ler) değerlendirme de yer alır.
  • Gizli Denetimler Müşteri deneyimini etkileyen bir bayinin davranış ve süreçlerinin tarafsız olarak teftiş edilmesi, böylece bayilerin, markayı günlük faaliyetleri içinde her an dikkate alarak kalıcı kılmalarının sağlanması.

SGS Marka Koruma Denetimlerinin Avantajları

Marka koruma denetimlerimiz, dünyanın en büyük tedarikçisi tarafından verilen bağımsız ve tarafsız bir denetim hizmeti sunar, bu nedenle güvenebileceğiniz denetim sonuçları alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kilit önem taşıyan avantajlar:

  • Dünya çapındaki eşsiz ağımıza erişim
  • Rakiplerinizle kıyaslama yapmanızı sağlayan, tüm dünyada tutarlı bir hizmet
  • Proje hedeflerinizi karşılamak için firmanıza özel tasarlanan çözümler
  • Karşılaştırma amacıyla rakip satıcılarda Marka Koruma Denetimleri gerçekleştirebiliriz 
  • En ileri teknolojiyi barındıran BT çözümlerimiz, markanızın değerler sisteminin bölgeler ve coğrafyalar genelinde sunumuna, denetim raporlama hedeflerinize tam uygun, gerçek zamanlı bir genel bakış sağlar.

Otomotiv sektöründeki OEM'lerin (Orijinal Ürün Üreticileri) ikinci taraf denetimlerinde edindiğimiz zengin deneyimle, denetim ekibimiz, faaliyetlerinizi ve markanızın tam anlamıyla korunmasını sağlamak için bilmeniz gereken unsurları hızla kavrar. Profesyonel ve deneyimli denetçilerimiz, hedeflerinize dayanarak size ticari kararlar almak için gerek duyduğunuz bilgileri sağlar ve sonuç odaklı denetimler sunar.

İşinizi, SGS'nin marka koruma denetimleri ile geliştirin. Ayrıntılı bilgi için size en yakın ofisimizle iletişime geçin.