Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS’den iş sürekliliği yönetimi: İşinizi devamlılığı konusunda bize güvenin

İş sürekliliği yönetim sistemlerine (BCMS) sahip olmak, önemli iş süreçlerini ve aksamanın etkisini anlamanıza yardımcı olur. Lojistik desteğimizi ve diğer BCMS hizmetlerimizi kullanarak, işletmenizin esnekliğini arttıracak, güçlü kalkınma yeterliliği süreçlerine sahip olacak ve sürekli olarak ayakta kalmayı garanti edeceksiniz.

Sigortacıların nazarında risk profilinizi iyileştirebiliriz, böylece indirimli sigorta primlerinden faydalanır ve düzenleyicilerin, iş ortaklarının ve diğer anahtar paydaşların beklentilerini karşılarsınız. Dahası, ani durumların yarattığı finansal etkileri ve/veya aksaklıkları azaltarak size yardımcı olabiliriz. Bir felaket durumunda bile, iş sürekliliği yönetim sistemimiz işletmenizin ve çalışanlarınızın kurtulma şanslarını arttırmanıza yardımcı olabilir.

Geniş uzman ağımıza erişim sağlayarak, aksaklıklarla mücadele etmek için uygulanan çözümlerin en güncel uygulamalarla aynı doğrultuda olduğundan emin olabilirsiniz. Uzmanlarımız, mevcut olan en sağlam BCMS standartlarının gerekliliklerini anlamanıza ve yönetim sistemlerinizin performansını arttırmanıza yardımcı olacaktır. Geçerli bir ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetimi Belgesine sahip olmanız işinizin esnekliğinin bir kanıtıdır. Size ISO 22301 seminerinin yanı sıra belgelendirme hizmetleri de sunmaktayız.

Dünyanın lider test etme, gözetim, denetim ve belgelendirme şirketi olarak, size, emsalsiz kesinlik, yüksek derecede deneyimli uzmanlar, gelişmiş değerlendirme metodolojileri ve küresel erişim sunuyoruz.

Kapsamlı iş sürekliliği yönetim hizmetleri yelpazemiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle bugün irtibat kurun.