Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den madencilik sektörü için teknik seminer - SGS'nin rekabet üstünlüğü sağlamak için kullandığı çeşitli teknolojilere ve yöntemlere temel bakış.

Güncel endüstri standartları ve teknolojilerinden haberdar olmak için, çalışanlarınız mineraller endüstrisi seminerini devamlı olarak uzman kaynaklardan edinmelidir. Mineral değer zincirinde kapsamlı hizmetler konusunda bir endüstri lideri olarak, paylaşacak onlarca yıllık uzmanlığa sahibiz. Sunduğumuz seminerler, tüm dünyadaki laboratuvarlarda ve tesislerde her gün kullandığımız konseptlere, yöntemlere ve teknolojilere bir giriş sağlar.

Neden SGS'nin teknik seminerlerini tercih etmelisiniz?

Büyüyen şirketler çalışanlarından devamlı gelişim talep ederler. Teorik ve pratik bilgileri, son gelişmeleri, ilerlemeleri ve örnek olay çalışmalarını da kapsayan derinlemesine anlayış sunuyoruz. Uzmanlığımız bizi endüstrinin ön sıralarında tutuyor ve biz de bu bilginin bir kısmını size, maden arama ve madencilik endüstrilerindeki ortaklarımıza sunmak istiyoruz. SGS'nin sunduğu seminerler şunları içerir:

  • Hareketli Metal İyonları (MMI™) Toprak Jeokimyası
  • Jeometalürji
  • Kömür Endüstrisine Genel Bakış

Madencilik endüstrisi teknik seminerler hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki bilgilere göz atın veya bizimle irtibat kurun.

SGS Akademi ile insanları ve kuruluşları geliştiriyoruz.

Profesyonel seminerler konusunda global lider olarak, dünya genelinde mükemmellik merkezlerimizde ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde hazırlanmış en iyi seminer çözümlerini sunuyoruz.

Dünyanın en büyük firmalarına ve devlet kuruluşlarına halka açık, kendi tesislerinde veya online seminerler vermek konusunda kanıtlanmış bir başarı geçmişimiz vardır. Ek olarak, seminerleri veren uzmanlarımız kendi alanlarında bizzat iş tecrübesine sahip olduklarından size teorinin ötesinde değerli gerçek hayat bilgi ve becerisi sağlarlar. Sonuç olarak, dünyanın her yerinde, kuruluşunuzun her seviyesinde her zaman yüksek kalitede seminer hizmetleri için bize güvenebilirsiniz.

Her sektörde, her konuda SGS Akademi'nin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bize ulaşın.