Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Enerji yönetim sistemlerine yönelik güncelleştirilmiş ISO standardı olan ISO 50001:2018’in gerekliliklerini SGS’nin bilinçlendirme semineri ile öğrenin.

ISO 50001:2018 standardı, bir enerji yönetim sisteminin (EnMS) oluşturulması, uygulanması, sürdürülmesi ve iyileştirilmesinde göz önünde bulundurulması gereken gereklilikleri tanımlamaktadır. Bu seminer, ISO 50001:2018 standardının gereklilikleri hakkında genel bilgi kazandırır.

SGS’nin ISO/IEC 50001:2018 bilinçlendirme seminerini neden tercih etmelisiniz?

Bu semineri tamamladığınızda:

  • Sistematik bir yaklaşım uygulayarak, enerji performansınızı ve enerji verimliliğinizi geliştirmek için gerekli süreçleri oluşturabileceksiniz
  • Risklere karşı önlem alabilmeniz ve fırsatları en iyi şekilde değerlendirebilmeniz için, Planla-Uygula-Kontrol Et-Önlem Al (PUKÖ) modelini ve riske odaklı bir yaklaşımı yönetim sistemi süreçlerinize entegre edebileceksiniz
  • Çalışanlarınızın enerji tasarrufunda ve enerjinin verimli kullanılmasında aktif rol almalarını sağlayacak bir şirket kültürü oluşturabileceksiniz

Seminer Sertifikası

Semineri tümüyle tamamlayan katılımcılara SGS’den bir katılım sertifikası verilir. Seminerin e-öğrenim versiyonuna katılan kişilerin semineri tümüyle tamamlamaları ve seminerin sonunda yapılan testten en az %80 puan almaları gerekmektedir. Semineri başarıyla tamamlayan katılımcılar, “Tamamlama Sertifikalarını” sistemimizden indirebileceklerdir.

Temel bilgi

Bu seminer, katılmadan önce herhangi bir ön bilgiye sahip olmanızı gerektirmez. Ancak, katılımcıların Ek SL hakkında bilgi sahibi olmaları önerilir.

Seminer Ayrıntıları

Seminerin süresi: 1 gün veya 45 dakika
Veriliş şekli: Yüz yüze veya e-öğrenim
Akreditasyon: SGS

Kurumsal Seminer Hizmetlerinde Bir Dünya Liderinden Güvenilir ISO 50001:2018 Bilinçlendirme Semineri

Profesyonel seminer hizmetlerinde bir dünya lideri olarak, rakipsiz deneyimimiz ve en yeni uygulamalar konusunda uzmanlardan oluşan uluslararası ağımız ile size destek olabiliriz. SGS Akademi, 45’ten fazla ülkede hizmet vermekte ve profesyonel seminerlerini dünyanın dört bir yanında 200.000’den fazla kişiye ulaştırmaktadır.

ISO 50001:2018 bilinçlendirme seminerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizimle iletişime geçin.