Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Bu seminer Küresel Standartların gereksinimlerini denetlemeniz, iç tetkikler planlamanız, uygulamanız ve izlemeniz için gereken bilgi ve becerileri sağlar.

BRC gereksinimlerine göre tasarım, uygulama ve iyileştirmeyi değerlendirmeyi öğrenirsiniz. Gereksinimler tutarlı kalitede, güvenli ve yasal tüketici ürünlerinin üretim ve tedariğine yönelik kuralları ortaya koymaktadır. Bu ürünler perakende markalı (özel etiket), markalı veya markasız ürünler olabilir.

Seminerin tamamlanmasının ardından aşağıdakiler konusunda yetkinlik kazanmış olacaksınız:

  • BRC Global Standardı amacı, gereksinimleri ve denetim ve belgelendirme süreci hakkında derinlemesine bilgi edinme
  • İç denetimleri yürütmek için gerekli beceri ve bilgiye sahip olma

Seminer bir iç denetim programı yönetmekten sorumlu Kalite Yöneticileri ve Teknik Yöneticiler ile BRC Standartları gereği iç denetimlerden sorumlu personel içindir.

Seminer atölye tartışmaları, uygulamalı etkinlikler ve sunumlar ile verilir. Temsilcilerin seminer sırasında edindikleri beceri ve teknikleri uygulamaları gereken (vaka çalışması tabanlı) gerçek bir tetkik yapması gerekir. Temsilcilere vaka çalışması sırasında performansları ve kendi denetim tekniklerini nasıl geliştirebilecekleri hakkında geribildirim verilecektir.

SGS Britanya Perakende Konsorsiyumu (BRC) İç Tetkikçi Seminerinin sizin ve organizasyonunuz için nasıl bir fark yaratabileceğini öğrenmek için bugün bizimle irtibat kurun.