Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

ISO 22716 Kozmetik Endüstrisi için İyi Üretim Uygulamaları (GMP) için yeni kılavuzdur ve tamamlanmış kozmetik ürünü üreten bir tesiste GMP uygulamanın temel ilkelerini tanımlar.

SGS ISO 22716 Farkındalık Semineri ISO 22716:2007 uyarınca Kozmetik Endüstrisi için İyi Üretim Uygulamaları (GMP) gereksinimlerine bir giriş olarak tasarlanmıştır.

Bu seminer, hammadde üreticilerinden bitmiş ürünlerin imalatına kadar kozmetik ürünlere ait farmasötik ürün tedarik zincirleri ile ilgili gereklilikleri anlamanıza yardım eder. Ayrıca GMP ilkeleri ve ISO 22716 maddelerine göre bir kalite yönetim sistemi (QMS) oluşturmak için özel gerekleri de açıklıyoruz.

Seminer, Kozmetik Endüstrisi için GMP gelişimi, uygulaması ve yönetiminde yer alan herkes için bir giriş niteliğindedir, özellikle kozmetik ürünler üreten ve GMP uyumluluğu isteyen kuruluşlar ile ilgilidir. ISO 22716 çerçevesinde bir tetkik semineri tamamlamayı planlıyorsanız, bu seminer ile tetkik becerileri edineceğiniz temel bilgi ve anlayışa sahip olacaksınız.

Bu seminer, dersler ve workshop çalışmalarından oluşmaktadır.

SGS ISO 22716 Farkındalık Semineri hakkında daha fazla bilgi edinmek için SGS ile bugün irtibata geçin.