Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

İşletmenizde REACH'in uygulanması için ilgili rol ve sorumlulukların anlaşılması gerekir.

SGS size yardımcı olabilecek bir dizi REACH farkındalık semineri programı oluşturmuştur.

Tüm kimyasal madde üreticileri, ithalatçıları, dağıtımcıları ve sonraki kullanıcılar, REACH'in kendi işletmeleri ve tedarikçileri üzerindeki etkilerinin tamamen bilincinde olmalıdırlar. REACH tecrübemiz ve yerel uzman ağımız sayesinde seminerlerimiz, düzenlemenin çerçevesini anlamanıza ve uygulamak için strateji geliştirmenize yardımcı olur.

Ayrıca, genel bilgilerden, sanayi veya tedarik zincirine özgü önemli konuların ele alınmasına kadar, sizin ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş, kurum içi REACH seminerleri de düzenleyebiliriz. Ayrıca tedarikçi ağınız için REACH seminer programları da düzenlenebilir.

Seminer çözümlerimiz, REACH'in kurumunuza doğrudan ve dolaylı etkilerini anlamanıza ve yasal yükümlülüklerinizi yerine getirmeniz için stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olur. Katılımcılar ayrıca düzenlemenin teknik ve ticari sonuçlarını da öğrenirler.

Ekibinizin düzenleme dahilindeki rollerini ve sorumluluklarını anlamalarını sağlamak için, REACH seminerini sunmak üzere SGS ile çalışın.