Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den ISO 26262 Otomotivde Fonksiyonel Güvenlik Semineri - ISO 26262 standardını organizasyonunuz genelinde tesis edebilmeniz için gerekli bilgi ve beceriyi sağlar.

ISO 26262, otomotiv sektöründe fonksiyonel güvenlik gereksinimlerini tanımlar. Ancak standardın etkin bir şekilde uygulanması karmaşık olabilir. Bu yüzden, çalışanlarınızın doğru semineri aldıklarından emin olmalısınız. Fonksiyonel güvenlik konusunda onaylı kurum olarak sunduğumuz ISO 26262 otomotivde güvenlik semineri, sizin ve çalışanlarınızın yasal sorumluluklarınızı, güvenlik süreçlerini ve ISO 26262'nin gerekliliklerini nasıl yerine getirebileceğinizi öğrenmenizi sağlar.

Neden SGS'nin ISO 26262 Otomotivde Fonksiyonel Güvenlik Seminerini seçmelisiniz?

Şunları anlamanıza yardımcı oluruz:

  • ISO 26262'nin gereklilikleri
  • Otomotiv geliştirmede fonksiyonel güvenliğin zorlukları
  • Resmi güvenlik yönetimi süreçleri ve tavsiye edilen destekleyici süreçler
  • Risk analizi ve fonksiyonel güvenlik kavramı
  • Teknik güvenlik kavramı ve sistem tasarımı
  • Güvenlik odaklı donanım ve yazılım geliştirme
  • Güvenlik analizine sistemli yaklaşım

Lider hizmet sağlayıcıdan güvenilir ISO 26262 Otomotivde Fonksiyonel Güvenlik Semineri

Otomotiv seminerlerinin lider hizmet sağlayıcısı olarak, size ISO 26262 otomotiv fonksiyonel güvenlik semineri konusunda benzersiz uzmanlık sunuyoruz. Seminer programımız, fonksiyonel güvenlik alanındaki, tüm güncel gelişmeleri yansıtır ve ayrıca uzmanlarımız arasında ISO 26262 geliştiren Alman standardizasyon komitesinin üyeleri de bulunur.

Size, halka açık seminer ve özelleştirilmiş konuları içeren yerinizde seminer de dahil olmak üzere, çeşitli seminer çözümleri sunabiliriz. Ayrıca Otomotiv Fonksiyonel Güvenlik Profesyoneli (AFSP) ve Otomotiv Fonksiyonel Güvenlik Uzmanı (AFSE) kişisel sertifikaları da sunuyoruz.

ISO 26262 otomotiv fonksiyonel güvenlik semineri ve kişisel niteliklerimiz hakkında veya SC-AFSP seminerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizimle iletişime geçin.