Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS’den gıdalarda FSMA’ya uygun önleyici kontroller geliştirme ve uygulama semineri: FSMA’nın gıdalar için şart koştuğu önleyici kontroller kuralını yakından tanıyın ve pratikte nasıl uygulanabileceğini öğrenin.

FSMA’nın Gıdalarda Önleyici Kontroller kuralı, gıda tesislerinin tehlike analizi ve risk bazlı önleyici kontroller yürütmelerini sağlayacak bir gıda güvenliği planına sahip olmalarını gerektirmektedir. FSMA’nın bu kuralını nasıl uygulayabileceğinizi seminerimizde öğrenebilirsiniz.

SGS’nin FSMA’ya uygun önleyici kontrolleri uygulama seminerini neden tercih etmelisiniz?

Tehlike analizi, önleyici kontroller ve dokümantasyon ile FSMA’nın gerekliliklerini nasıl karşılayabileceğinizi, bu seminerde öğrenebilirsiniz. Gıdalarda Önleyici Kontroller, İyi İmalat Uygulamaları (GMP’ler), tehlike analizi, önleyici kontroller ve gıda güvenliği planı gibi konuların pratikte nasıl uygulanabileceği de bu seminerin konuları arasındadır. Seminerde vaka çalışmalarına ve pratik örneklere yer verilir.

Bu seminer, FSMA’nın Gıdalarda Önleyici Kontroller kuralının pratikte nasıl uygulanabileceğini öğrenmek isteyen kişilere yönelik geliştirilmiştir.

Ön koşullar

Seminer katılımcılarının GMP’ler, HAACP veya gıda güvenliği sistemleri hakkında bilgi sahibi olmaları önerilir.

Seminer bilgileri

  • Süre: 2,5 gün
  • Akreditasyon: SGS
  • Sunduğumuz seçenekler: Yüz yüze, eğitmen eşliğinde sanal (online) seminer

Bu semineri tamamlayan katılımcılara SGS tarafından tamamlama belgesi verilir.

Seminer alanında lider bir şirketten gıda güvenliği üzerine güvenilir bir seminer

Profesyonel seminer sektöründe bir dünya lideri olan şirketimiz, uzun yılların verdiği uluslararası deneyim ile öne çıkıyor. Kurslarımızı veren uzman kadromuz, profesyonel yolculuğunuzda daima yanınızda.

Gıdalar için FSMA’nın şart koştuğu önleyici kontrolleri geliştirme ve uygulama konusuna açıklık getiren seminerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle bugün iletişime geçin.