Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS’nin FSMA seminerleri ile Gıda Güvenliği Modernizasyon Kanunu’na nasıl uygunluk sağlayabileceğinizi öğrenin.

ABD gıda güvenliği yasalarında son 70 yılın en kapsamlı reformu olan FSMA, gıda tedarik zincirinin tümüne yeni düzenlemeler getirmiştir. Gıda kontaminasyonu ile mücadeleye odaklı eski düzenlemelerin yerini alan FSMA, kontaminasyonu en baştan önlemeyi amaçlamaktadır ve ABD pazarındaki yerli yabancı tüm gıda üretici, tesis ve ithalatçılarının uymaları gereken yeni kurallar getirmiştir. Ürünlerinin ABD pazarında satışını ve dağıtımını yapmak isteyen herkes, belirlenen yeni şartları karşılayabilmelidir.

Bu doğrultuda geliştirdiğimiz kapsamlı seminer programı, yürürlükteki yeni ve karmaşık gıda güvenliği kurallarının siz ve çalışanlarınız tarafından anlaşılıp uygulanabilmesini sağlamayı amaçlamaktadır. Şirketinizin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz FSMA seminerlerimiz, aşağıdaki noktalara ışık tutmaktadır:

  • Gıda imalatçıları ve tedarikçileri
  • Gıda ithalatçıları
  • Evcil ve besi hayvan yemi imalatçıları ve tedarikçileri
  • Tarım ürünü üreticileri ve çiftlikler

Çeşitli FSMA seminerlerinden oluşan kapsamlı bir portföy

FSMA seminerlerimize aşağıdakiler dahildir:

SGS’nin FSMA seminerini neden tercih etmelisiniz?

Dünyanın önde gelen gözetim, denetim, test ve belgelendirme şirketi olarak, uluslararası gıda güvenliği yönetmeliklerinde zengin bir bilgi birikimine sahibiz. Kendi alanlarında uzman eğitmenler tarafından verilen profesyonel seminerlerimizi, sahip olduğumuz uzun yılların deneyimi ile geliştirmekteyiz.

FSMA seminerleri hakkında daha fazlasını öğrenmek için bizimle bugün iletişime geçin.