Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Bu seminer Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları (HACCP) belgelendirme seminerinin amaç ve gereksinimlerine genel bir bakış sağlar.

Seminer ayrıca, Codex Alimentarius Komisyonu İyi Üretim Uygulamaları ve Tam Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktası (HACCP) sistemlerine ön adımları kapsar. Sizi prosedür yazma atölyeleri ve GMP denetimlerine genel bakış ile tanıştıracağız.

HACCP uygunluk ve belgelendirmesi bir kuruluş için gıda güvenliği ve hijyenini etkileyebilecek tehlikeleri vurgular. Bu bir kuruluşun güvenli gıda üretme ve satma kararlılığını göstermesini sağlar ve düzenleyici kurullar ya da paydaşlar tarafından teftiş durumunda özellikle faydalı olabilir.

Seminer HACCP veya GMP belgelendirme programının geliştirilmesi, uygulanması ve yönetimi ile ilgili herkes için bir giriştir. İç tetkik veya Baş Tetkikçi Semineri gibi başka bir HACCP seminerini tamamlamayı planlıyorsanız, bu seminer sırasında tetkik becerileri oluşturmak için HACCP hakkında temel bilgi ve anlayışı edineceksiniz.

Bu seminer, dersler ve workshop çalışmalarından oluşmaktadır.

HACCP Farkındalık Semineri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün SGS ile irtibata geçin.