Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Bu seminer, Gıda Güvenliği Yönetimi (FSM) standardı FSSC 22000’in gerekliliklerini kavramanıza yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır.

Avrupa Birliği Yiyecek ve İçecek Endüstrileri Konfederasyonu (CIAA) tarafından desteklenen Gıda Güvenliği Belgelendirme Kurumu, yeni belgelendirme programının mülkiyetini almış olup artık Küresel Gıda Güvenliği Girişimi (GFSI) tarafından temel alınıp kabul edilmektedir.

Gıda üretimi ve temininin küreselleşmesi ile birlikte gıda zincirlerinin daha uzun ve daha karmaşık hale gelmesi nedeniyle gıda güvenliği vakalarına yönelik artan bir risk olduğunu gözlemliyoruz. Eğer hayvansal ürünler, çabuk bozulan bitkisel ürünler, uzun raf ömrü olan ürünler ve katkı maddeleri, vitaminler ve biyo-kültürler gibi gıda içeriklerinin işlenmesini veya imalatını gerçekleştiren gıda imalatçılarının FSM’sinde rol alıyorsanız, bu seminer size hitap ediyor demektir.

Seminer, FSSC 22000 ve ISO/TS 22002-1’in amaç ve gereklilikleri ile bunların çalışma yöntemlerinin nasıl geliştirilebileceğine genel bir bakış sunar. Seminerin tamamlanmasıyla, bir Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi’nin (FSMS) amacını tanımlayabilir konuma geleceksiniz. Aynı zamanda belgelendirme sürecinin amacı ve gereklilikleri ile FSMS’nin sürekli gelişimine nasıl katkı sağladığını açıklayabileceksiniz.

Bu seminer, dersler ve workshop çalışmalarından oluşmaktadır.

SGS FSSC 22000 Farkındalık Semineri hakkında daha fazla bilgi almak için bugün SGS ile irtibat kurun.