Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den tarım ve ormancılık makinaları için fonksiyonel güvenlik semineri, katılımcılara sektöre özgü standartları tanıtır.

Tarım ve ormancılık sektöründe kullanılan makinaların çeşitliliği ve karmaşıklığı gittikçe artmaktadır. Bunların getirdiği risklerin önüne geçmek için, tarım ve ormancılık makinaları sektörü, ISO 25119 ile kendi fonksiyonel güvenlik standardını oluşturmuştur. Bu standart, ISO 13849 tarafından ortaya konan gereklilikleri ve IEC 61508 standardının pek çok elementini bir araya getirir.

Seminer seanslarımız size bu alandaki standardın karmaşık gerekliliklerini nasıl yerine getirebileceğinizi gösterir. Katılımcılar, gerçek hayat örneklerini kullanarak, bu gereklilikleri mevcut geliştirme süreçlerine nasıl entegre edeceklerini öğrenirler.

Tarım ve ormancılık makinaları fonksiyonel güvenlik seminerinde yer ayırtmank için SGS'yi hemen bugün arayın.

SGS Akademi ile insanları ve kuruluşları geliştiriyoruz.

Profesyonel seminerler konusunda global lider olarak, dünya genelinde mükemmellik merkezlerimizde ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde hazırlanmış en iyi seminer çözümlerini sunuyoruz.

Dünyanın en büyük firmalarına ve devlet kuruluşlarına halka açık, kendi tesislerinde veya online seminerler vermek konusunda kanıtlanmış bir başarı geçmişimiz vardır. Ek olarak, seminerleri veren uzmanlarımız kendi alanlarında bizzat iş tecrübesine sahip olduklarından size teorinin ötesinde değerli gerçek hayat bilgi ve becerisi sağlarlar. Sonuç olarak, dünyanın her yerinde, kuruluşunuzun her seviyesinde her zaman yüksek kalitede seminer hizmetleri için bize güvenebilirsiniz.

Her sektörde, her konuda SGS Akademi'nin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bize ulaşın.