Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS ISO standartlarının karşılıklı bağımlılığının ve tetkik sistemleri arasında gereksiz tekrardan kaçınma ihtiyacının farkındadır.

Bu seminer temsilcilere entegre yönetim sistemi denetimleri gerçekleştirmek için bilgi ve beceriyi sağlamak için tasarlanmıştır.

Seminer, size her kuruluşun Entegre Yönetim Sistemleri gereksinimlerini dahili olarak tetkik etmek ve sürekli iyileştirmeler sağlamak için temel bilgi ve becerileri sağlar.

Seminer yönetim sistemlerinin entegrasyonuna risk yönetimi açısından yaklaşır ve katılımcıları kuruluşlarında süreçlere ve tespit edilmesi, kontrol ve iyileştirilmesi gereken risk kaynakların mümkün olan en geniş açıdan bakmaya teşvik eder. Aynı zamanda, çok standartlı belgelendirme etkilerini değerlendirir ve yönetim sistemleri tetkiki için entegre bir yaklaşım esası geliştirir.

Bu seminer tamamlandığında, şunları yapabileceksiniz:

  • Kalite, Çevre ve Sağlık ve Güvenliği Yönetim Sistemlerinin entegrasyonu için ilkeleri ve mekanizmaları anlamak
  • Entegre bir yaklaşımla yapılandırmada, iş için yasal ve düzenleyici gerekliliklerin önemini takdir etme
  • Yönetim sistemlerinin iç tetkiklerini entegre bir şekilde hazırlamak, uygulamak, raporlamak ve izlemek
  • Kendi kuruluşunun yönetim sisteminin geliştirilmesi, iyileştirilmesi ve entegrasyonuna katkıda bulunmak

Bu interaktif seminer entegre bir yönetim sistemine ulaşmanıza yardımcı olmak ve tetkiki bir araç olarak kullanmak için için pratik bir yaklaşım sağlamak üzere tasarlanmıştır.

SGS Tetkikçi Becerileri Seminerinin size ve kuruluşunuzun nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle irtibata geçin.