Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Enerji fiyatlarındaki tahmin edilemeyen dalgalanmalar ve giderek daha sıkı hale gelen enerji etkinliği yönetmelikleri göz önüne alındığında, enerji kaynaklarınızı nasıl yönettiğiniz büyük önem taşımaktadır.

İyi enerji yönetimi, sera gazı salınımları gibi çevresel etkilerin yanı sıra işletimsel ve üretimle ilgili maliyetlerinizi azaltmanıza da yardımcı olabilir.

SGS, enerji yönetim tetkiki, belgelendirmesi ve seminer çözümlerinden oluşan bir yelpaze sunarak enerji performansınızı yönetmenize yardımcı olur. Küresel ağımızla, birçok çeşitli endüstrinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktayız.

SGS enerji yönetimi eğitimi çözümleri ilgili standartlara (ISO 50001 gibi) ilişkin gereklilikler ve bunların ilgili profesyonel tetkik ve yönetim becerilerine nasıl uygun hale getirilebileceği hakkında bilgi takviyesi sağlamaya yardımcı olur.

Daha fazla bilgi almak için uzman ekiplerimizi bugün arayın.

SGS Akademi ile insanları ve kuruluşları geliştiriyoruz.

Profesyonel seminerler konusunda global lider olarak, dünya genelinde mükemmellik merkezlerimizde ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde hazırlanmış en iyi seminer çözümlerini sunuyoruz.

Dünyanın en büyük firmalarına ve devlet kuruluşlarına halka açık, kendi tesislerinde veya online seminerler vermek konusunda kanıtlanmış bir başarı geçmişimiz vardır. Ek olarak, seminerleri veren uzmanlarımız kendi alanlarında bizzat iş tecrübesine sahip olduklarından size teorinin ötesinde değerli gerçek hayat bilgi ve becerisi sağlarlar. Sonuç olarak, dünyanın her yerinde, kuruluşunuzun her seviyesinde her zaman yüksek kalitede seminer hizmetleri için bize güvenebilirsiniz.

Her sektörde, her konuda SGS Akademi'nin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bize ulaşın.