Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den Karbon Hesaplaması ve GHG Envanterleri (ISO 14064-1) eğitimi – Emisyonları raporlama, izleme ve azaltma yöntemlerini öğrenin.

İklim değişikliği şirketinizi nasıl etkilemektedir? İşletmeniz sera gazı (GHG) emisyonlarını yönetmek için ne yapıyor? Yoğunlaşan mevzuat, paydaşlardan gelen baskılar ve karbon yönetiminin ticari faydalar sağlayabileceğine yönelik giderek artan farkındalık; birçok şirketi emisyonlarını izlemeye, raporlamaya ve azaltmaya yönelten unsurlardır.

Yerel aktörlerin ilgi alanları ve öğrenme hedeflerini karşılamak üzere tasarlanmış karbon hesaplama ve GHG envanteri kursları sunuyoruz. Bunlar arasında, temsilcilere karbon hesaplama yaklaşım, standart ve metodolojilerinin temel giriş anlayışını sağlamayı amaçlayan farkındalık kursları da yer almaktadır.

Ayrıca katılımcılara, işletmeye ait bir GHG envanterini, ISO 14064-1 ve WRI/WBCSD GHG Protokolü: Kurumsal Muhasebe ve Raporlama Standardına göre hazırlama ve yönetme bilgisi sağlamak amacıyla tasarlanmış kurslar da sunuyoruz. Uluslararası düzlemde geçerli bu standartlar, birçok ulusal ve yerel projenin temelini oluşturmaktadır.

Sunulan eğitim kursları, konu anlatımları ve atölye çalışmalarından oluşmaktadır.

Bölgenizdeki halka açık kurslar hakkında daha fazla bilgi için Eğitim Programı'nı inceleyin veya bizimle iletişim kurun. Size, ihtiyaçlarınıza özel olarak uyarlanabilen, şirket-içi eğitim kursları da sağlayabiliriz.

İklim değişikliği eğitimine ilişkin gereksinimleriniz hakkında görüşmek için SGS ile bugün iletişime geçin.