Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Yetkili makamlar, ticareti arttırmaya ve pazarları açmaya istekli olduklarından, Asya Pasifik bölgesinde ticaret yapmak için oldukça heyecanlı bir dönemdir, ancak etkin bir ticaret için, mevzuat ve standartların gerekliliklerine tamamen hakim olmalısınız.    

Gelişmekte olan pazarlar, sınır ötesi yatırım hacimlerinin artmasina sebep olarak, güçlü bir ekonomik büyüme ile, ulusal ve uluslararası boyutta hızlı bir şekilde büyüme gösteriyorlar. Başarılı bir ticaret için, güvenlik, kalite, enerji tüketimi, kimyasal içerik, medikal cihazlar ve kısıtlanmış maddeler konularında, sürekli değişen mevzuatlara ve uygunluk gereklerine tamamen hakim olmanız gerekir. SGS'de Asya Pasifik bölgesinde uzmanlaşan ticaret uzmanları ağımız, size ürünlerinizin şu standartlar ve mevzuatlara uygunluğundan emin olmanız için, gereken hizmetleri sağlayabilirler.

 

Test, denetim, belgelendirme ve doğrulama dahil, ürün ve hizmetlerinizin, Asya Pasifik ticaret mevzuatlarına uygunluğunu temin etmek için, coğrafik olarak odaklanmış bir dizi hizmet sunuyoruz. Ürünlerinizin Asya Pasifik pazarları için yeterliliğe sahip olduğundan emin olmak için, bizimle irtibat kurun.