Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'nin kısmi analiz hizmetlerini kullanmak size, ilgili sağlık ve güvenlik yönetmeliklerini yerine getirirken hayvan yeminizin besin değerini değerlendirebilmenizi sağlar.

Canlı hayvanlarınızı korurken dünya çapındaki itibarınızı da korumak istiyorsanız kısmi analiz hayati önem taşır.

Kısmi analiz testlerimiz yaş analiz yöntemlerini veya NIR teknolojilerini birleştirir. Bu bizim bir karışımdaki bileşiklerin kategorilerini önce ayırmamızı sonra da belirlememizi sağlar. Yeminizin besin değerinin ortaya çıkarılmasına yardımcı olmak için, teknisyenlerimiz her iki şekilde de protein, yağ, nem, kül ve lifi araştırıp analiz ederler.

Onaylı ve ruhsatlı laboratuvarlar

Bağımsızlık, doğruluk ve yenilik konusunda itibarımızı korumak için, kısmi analiz laboratuvarlarımız katı talimatlara uygun olarak çalışır ve ISO 9001:2008 onaylıdır. Uzun yıllara dayanan laboratuvar tecrübesi, kimya, mikroobiyoloji ve ziraat muhendisiği diplomalı bilim adamı ve teknisyen kadrosulya donatılmış laboratuvarlarımız pek çok yem organizasyonunun onayını da almıştır.

Kısmi analiz hizmetlerimiz en yüksek endüstri ve küresel denetim standartlarına uyarak, hayvan yeminizin güven telkin etmesini ve et üreticilerinin ihtiyaçlarına cevap vermesini temin eder. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için SGS ile irtibata geçin.