Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Gıda ve yem ürünlerinizin tüketime uygunluğundan emin olmak için, tedarik zinciri boyunca belirli bulaşmalara karşı test etmeniz gerekir.

Örneğin fazla miktarlardaki, melamin, antibiyotikler ve hormonlar insan ve hayvan sağlığına zararlı olabilir. Sadece kirletici testleri bunların - ve diğer belirli kirleticilerin - varlığını ortaya çıkarabilir. Bu çeşit safsızlıkların varlığının tespitinden sonra, ilgili malları üretim ve dağıtım zincirinden çıkarabilirsiniz.

Kirletici izleme hizmetlerimiz, tandem kütle spektrometrili sıvı kromotografi (LC MSMS), kütle spektrometrili gaz kromotografi (GC MSMS) ve polimer zincir reaksiyonu (PCR) dahil olmak üzere en son test yöntemlerini kullanır.

Onaylı ve ruhsatlı laboratuvarlar

Ayrıca, kirletici test laboratuvarlarımız sıkı talimatlara uygun olarak çalışırlar ve ISO 17025 ile ISO 9001:2008 onaylıdır. Uzun yıllara dayanan laboratuvar tecrübesi, kimya, mikrobiyoloji ve ziraat muhendisiği diplomalı bilim adamı ve teknisyen kadrosulya donatılmış laboratuvarlarımız pek çok yem organizasyonunun onayını da almıştır. Bu da, kirletici testleri ve kirletici izleme hizmetlerimizin en yüksek endüstri standartlarına uygun olduğu anlamına gelir.

Kirletici test hizmetlerimizin gıda ve yem ürünlerinizin güvenliğini nasıl koruduğunu ve sağlık risklerini en aza indirerek firmanızı muhtemel ihtilaflara karşı nasıl güvence altına aldığını öğrenmek için SGS ile hemen irtibata geçin.