Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'nin sahada hububat sınıflandırması, hububatın belirlenmesi, sınıflandırılması ve önceden belirlenmiş depolama alanlarına bir an önce ve en doğru şekilde yönlendirilmesini hedefler.

Mobil test laboratuvarımızı, ürünlerinizin yönlendirildiği ve depolandığı silo ve ambarlarda çabuk bir şekilde kurarız. Bu sebeple, oldukça eğitimli hububat sınıflandırma takımlarımız, ürünlerinizin kalite ve miktarının devamlı gözlenmesi için, silo giriş, muhafaza ve çıkışlarında bulunabilirler.

Hububatların sınıflandırılması amacıyla faydalandığımız işlemler ayrıca özel karışımlara da fırsat tanır. Bu da, hangi hububat kombinasyonunun sözleşmenizin koşullarına uygun olduğunu, kamyonlara, vagonlara, mavnalara ve gemilere yükleme sırasında belirtebilmenizi sağlar. Sonuç olarak, bu karışım optimizasyonu, mevcut ürünün en iyi oranını belirlerken, kalite verilerinin kullanılması sayesinde malınızın değerini arttırır.

Gerçek zamanlı veri erişimi

Kullanıcı dostu, internet erişimli izleme sistemimizi gerçek zamanlı kullanarak nitelik ve nicelik verilerini kendiniz takip edebilir, bu bilgiyi tedarik zinciriniz içindeki ilgili taraflarla paylaşabilirsiniz.

Hububat sınıflandırması hizmetlerimiz kalite endişelerini ortadan kaldırır ve mallarınızın değerini maksimuma ulaştırır. Daha fazla bilgi için hemen SGS ile irtibata geçin.