Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'nin besin etiketleme hizmetleri gıda ürünlerinizin ilgili yasal gerekliliklere ve endüstrice belirlenmiş kalite standartlarına uymasına yardımcı olur.

Doğru bir şekilde etiketlenmiş besin paketlemesi kalori, yağ, vitamin seviyeleri, protein ve karbonhidrat ölçümlerini içermelidir. Etiketleme, tüm ürün çeşitleriniz için birbirine uyumlu olmalıdır.

Besin etiketleme hizmetlerimiz, hassasiyet ve güvenilirliği temin için, test ilkelerimizin hassasiyetini kataloglama işlemimizin verimiyle birleştirir. Bu da evcil hayvan yemi, besi hayvanı yemi, kaba yemler ve diğer gıda ürünlerinin tanıtımını yaparken ürünlerinizden son derece emin olmanızı sağlar.

EN ÜST DÜZEY TEKNİSYENLER, İLERİ TEKNOLOJİLER

Uzmanlarımız, kimya, mikrobiyoloji ve tarım bilimi üzerine yoğun tecrübelerini kullanarak, gıda ürünleriniz için en yeni test yöntemlerini uygularlar. Ayrıca talimatlara uygun olarak çalışan son teknoloji laboratuvarlarımız ISO 17025 ve ISO 9001:2008 onaylıdır.

Paketlenmiş hayvan yemi ve diğer gıda ürünlerinizin, ilgili kalite standartlarına uygunluğundan, besin etiketleme hizmetlerimizi kullanarak emin olabilirsiniz. Daha fazla bilgi için hemen SGS ile irtibata geçin.