Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Şirket itibarınızla ilgili riskleri azaltmadaki temel husus, tedarik zinciriniz için ayrıntılı bir yönetim planına sahip olmaktır.

SGS, değerlendirmeler, denetim ve testler aracılığıyla tedarik zincirinizdeki potansiyel riskleri etkili biçimde yönetmenize yardımcı olan bir dizi hizmet sunmaktadır. Hırsızlığın, yolsuzluluğun ve rüşvetin en aza indirilmesini sağlamak için tedarik zincirinizi çeşitli denetimlerle inceleyebilmekteyiz. Belgelendirme hizmetimiz, tedarik zinciri yönetiminde en yüksek standartları korumanıza yardımcı olmaktadır. Etkin veri yönetim sistemleri, yüksek standartlarınız hakkında hissedarlarınıza ve müşterilerinize kanıtlar sunmanıza yardımcı olabilmektedir. Eğitim programlarımız, kuruluşunuz bünyesinde en iyi iş yapma usullerinin geçerli olmasını sağlayacaktır.

Tüm dünyayı kapsayan faaliyetlerimiz ve çeşitli endüstrileri kapsayan küresel ağımız, faaliyet gösterdiğiniz endüstriyle alakalı en yeni bilgilere ve tekniklere erişim sahibi olmanızı garanti etmektedir. İşinize uygun tavsiyeler almak için hemen uzman ekiplerimizi arayın.