Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Küreselleşme ve yükselen tüketici bilinci, sattıkları malların güvenli çalışma koşullarında, adil ücret ödenerek ve üretime katılanların temel insan haklarına saygı gösterilerek üretilmesini sağlamaları bakımından şirketlere daha fazla sorumluluk yüklemektedir.

Şirketlerin bu standartlara saygı göstermediğini ima eden aleyhte tanıtımlar itibara zarar gelmesine sebep olabilir; satışları ve karlılığı etkileyebilir.

Şirketimiz SGS'nin uzman sosyal sorumluluk hizmetleri yelpazesi, en yeni ve en katı şartlara uyumunuzu değerlendirmenize yardımcı olmak için, uluslararası kabul görmüş bir dizi kurala ve standarta göre çeşitli denetimler gerçekleştirmeyi kapsar.

Deneyimli sosyal uygunluk denetmelerinden oluşan geniş küresel ağımız, ana tedarikçi ülkelerde konuşlanmıştır. Kurumsal Sosyal Sorumluluk uzmanlarından oluşan küresel ağımız desteğimiz sayesinde, izleme faaliyetlerini eğitimle tamamlayabilir ve iyileştirmeyi devam ettirmeye yardımcı olmak üzere üretim sahalarına destek verebiliriz. Sağlam veri yönetimi sistemlerimiz, süregitmekte olan uygunluğunuzu göstermek için ihtiyacınız olan kanıtın bütün menfaat sahiplerine açık olduğuna dair size ek güvence sağlar.

Kuruluşunuzu rekabet avantajı sağlayacak sosyal sorumluluk çözümleri için, hemen uzman ekiplerimizi arayın.