Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'nin uygulama semineri sayesinde, ilgili şartları, standartları, mevzuatı ve endüstrideki en iyi iş yapma usullerini öğrenmek için ihtiyacınız olan becerileri kazanın.

Size, çeşitli standartların ve mevzuatların şartlarını karşılayan yönetim sistemlerini hayata geçirmek için gereken becerileri kuruluşunuza kazandıracak kapsamlı bir seminer yelpazesi sunmaktayız. Seminerlerimiz, süreç yönetiminden sorumlu müdürlere, yöneticilere ve formenlere yöneliktir. Kapsamlı portföyümüz, dünyanın her yanındaki standartları ve girişimleri kapsayacak şekilde önde gelen endüstri uzmanlarından oluşan ekibimizce geliştirilmiştir.

Neden SGS'nin teknik seminerlerini tercih etmelisiniz?

Uygulama semineri sağlama alanında bir dünya lideri olarak, seminer bütçenizden en iyi biçimde faydalanabilmeniz için size benzersiz deneyim, kaynaklar ve uzmanlar sunmaktayız. Karma öğrenme deneyimlerimiz ve hızlandırılmış öğrenim tekniklerimiz, bireylere veya işgücünüzün tamamına yönelik seminer hedeflerine ulaşmanıza yardımcı olur.

SGS Akademi ile insanları ve kuruluşları geliştiriyoruz.

Profesyonel seminerler konusunda global lider olarak, dünya genelinde mükemmellik merkezlerimizde ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde hazırlanmış en iyi seminer çözümlerini sunuyoruz.

Dünyanın en büyük firmalarına ve devlet kuruluşlarına halka açık, kendi tesislerinde veya online seminerler vermek konusunda kanıtlanmış bir başarı geçmişimiz vardır. Ek olarak, seminerleri veren uzmanlarımız kendi alanlarında bizzat iş tecrübesine sahip olduklarından size teorinin ötesinde değerli gerçek hayat bilgi ve becerisi sağlarlar. Sonuç olarak, dünyanın her yerinde, kuruluşunuzun her seviyesinde her zaman yüksek kalitede seminer hizmetleri için bize güvenebilirsiniz.

Her sektörde, her konuda SGS Akademi'nin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bize ulaşın.