Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS’nin tetkikçi seminerleri – kurum içi ve üçüncü taraf denetime ilişkin gerekli bilgi ve beceriler ile profesyonel baş tetkikçi nitelikleri edinin.

Size, bazı standartlar, yönetmelikler ve yönetim uygulamalarına ilişkin tetkikçi seminerleri sunuyoruz. Seminerlerimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillendirilerek, katılımcıların kariyerlerine değer katacak profesyonel beceriler geliştirmelerini sağlarken, işletmenizde risk azaltımına ve rekabet avantajının arttırılmasına da yardımcı olur.

Neden SGS’nin tetkikçi seminerini tercih etmelisiniz?

Tetkikçi seminerlerinde bir dünya lideri olarak, seminer bütçeniz dahilinde en iyi semineri almanızı sağlamak için size rakipsiz deneyim, kaynaklar ve profesyonel uzmanlar sunuyoruz. Karma seminer deneyimlerimiz ve hızlandırılmış öğrenim tekniklerimiz, bireylere veya işgücünüzün tamamına yönelik seminer hedeflerine ulaşmanıza yardımcı olur.

Tetkikçi seminerlerimizle ilgili daha fazla bilgi edinmek için bizimle hemen irtibat kurun.

SGS Akademi ile insanları ve kuruluşları geliştiriyoruz.

Profesyonel seminerler konusunda global lider olarak, dünya genelinde mükemmellik merkezlerimizde ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde hazırlanmış en iyi seminer çözümlerini sunuyoruz.

Dünyanın en büyük firmalarına ve devlet kuruluşlarına halka açık, kendi tesislerinde veya online seminerler vermek konusunda kanıtlanmış bir başarı geçmişimiz vardır. Ek olarak, seminerleri veren uzmanlarımız kendi alanlarında bizzat iş tecrübesine sahip olduklarından size teorinin ötesinde değerli gerçek hayat bilgi ve becerisi sağlarlar. Sonuç olarak, dünyanın her yerinde, kuruluşunuzun her seviyesinde her zaman yüksek kalitede seminer hizmetleri için bize güvenebilirsiniz.

Her sektörde, her konuda SGS Akademi'nin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bize ulaşın.