Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS Asidik Kayaç Drenaj (AKD) Hizmetleri, madencilik ve diğer jeoteknik faaliyetlerinizden kaynaklanan asitli su atıklarını önceden tahmin ederek çevresel sorumluluklarınızı en aza indirmenize yardımcı olur.

AKD hizmetlerimiz, tesisinizdeki cevherlerin asit üretme potansiyelini analiz ederek sorunun önceden tahmin edilebilmesini ve uzun vadeli çevresel sorumlulukların önlenmesini sağlar. Eksiksiz bir AKD testi hizmeti, faaliyetlerinizin çevreye olan etkilerini azaltacak önleyici stratejileri ve pratik çözümleri size sunar. Düşük maliyetli atık yönetimi işlemlerinin uygulanmasına da yardımcı olabiliriz.

Çevresel sorunlara kaliteli çözümler bulmak, üstün teknik destek sağlamak ve yasal/mevzuat uyumu konularında rehberlik etmekle ilgili tüm dünyada haklı bir üne sahibiz. Size özel AKD eylem planı için ekibimizi hemen arayın.

AKD (ARD) yönetiminde ve uzun süreli çevresel sorumlulukların önlenmesinde minerallerin asit üretme potansiyelinin nitelendirilmesi çok önemlidir. İşleminizin çevresel etkisini azaltmak için pratik stratejiler ve AKD'nin (ARD) minerolojik nedenlerinin daha kapsamlı bir resmini sağlamak üzere yüksek netlikli mineroloji hizmetlerimiz nitelendirme ve belgelendirme sunmaktadır.

Gelişmiş laboratuvarlarımız, Amerikan Test ve Malzeme Derneği (ASTM) ve Uluslar arası Standartlar Kuruluşu (ISO) gibi tanınmış küresel standartlar uyarınca numunelendirme ve analiz işlemlerini yürütmektedir.

AKD (ARD) test ihtiyaçlarınızın sanayi uzmanları tarafından uygun bulunmasını sağlamak için bizimle işbirliğinde bulunun. AKD (ARD) sorunlarınızın etkin ve çevresel açıdan sorumluluk bilinciyle üstesinden gelinmesini sağlamak için sizinle birlikte çalışmamız için bizi şimdi arayın.