Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS, doğru ve bağımsız analitik hizmetleriyle dünya çapında saygınlık kazanmıştır. İşlerinizin büyüyerek en yüksek potansiyeline ulaşabilmesini sağlamaya yardımcı olacak analitik testlerimizi, benzersiz genişlikteki uzmanlık alanlarımız ve ekipmanlarımızla yürütürüz.

SGS'nin kimya mühendisleri ve analitik uzmanları, dünya genelinde son teknoloji laboratuvarlarda çalışırlar. Kalite kontrolümüz ve uluslararası standartlara sürekli uygunluğumuz ile analiz sonuçlarınızn güvenilirliğini ve dünya çapında finansörler, bankalar ve diğer firmalar tarafından kabul edilirliğini sağlarız. SGS analitik hizmetlerinin içinde:

  • Kimyasal analiz ve tahliller
  • Fiziksel test
  • Jeokimyasal analiz
  • Ticari analiz
  • Laboratuvar yeterlilik testi programları

SGS analizlerin, amacına uygun geliştirilmiş olamasının önemine inanır. Sizinle beraber çalışarak, etkin, zamanında ve ihtiyacınız olan hassaslığa cevap verecek şekilde tasarlanmış, uygun analitik stratejiyi geliştiririz.  

Çok çeşitli temel yeterlilikler, uzman elemanlar ve size özgü ihtiyaçlarınıza cevap verecek yaklaşımımız SGS'yi analitik hizmetler alanında lider yapmıştır. Faaliyetlerinizdeki kararlarınızın etkinliği için ihtiyaç duyduğunuz verilerin oluşturulmasında SGS'ye güvenin.