Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS, su kaynaklarınızın arazinizin güvenliğine ve verimliliğine katkıda bulunmasına ve çevresel yönetmeliklere uymanıza katkıda bulunmasına destek olmak amacıyla, yer altı kuyuları için geniş bir yerinde numune alma ve analiz hizmeti sunmaktadır. Daha fazla bilgi için uzmanlarımızı bugün arayın.

Hizmetlerimiz, verimliliğinizi artırma yolları oluşturmak için, kullanılan ya da kullanım dışı bırakılan kuyuların incelenmesini ve kuyu kurulumu için kontrollerin gerçekleştirilmesini içermektedir. Yer altı kuyu hizmetleri ekiplerimiz bir yer altı su kuyusunun tam olarak kullanılmasına engel olan özellikleri araştırmaktadır. Size ayrıca, yeni açılan bir kuyuyu kullanmak ya da eski bir kuyuyu yeniden kullanmak için yer altı kuyunuzun özellikleri hakkında gereken ayrıntılı bilgileri de sağlıyoruz. İzleme kuyusu kurulum hizmetimiz suyunuz hakkında size çok gerekli bilgiler sağlayabilir. Potansiyel riskler tanımlanabilir ve daha büyük bir kirlilik önlenebilir. Düzenli raporlarımız su çıkarma uygulamalarını desteklemek ve izinler, ayrıca arıtma planlaması için kullanılabilmektedir.

Su kalitesi sorunlarını çözme konusunda uluslararası ölçekte yıllara dayanan deneyimimizle, sizin yeraltı suyu durumunuza uygun bir çözümün bulunduğundan emin olabilirsiniz. Akredite ekiplerimiz, kuyu diyagrafı konusunda uzmanlaşmış şirketlerin dahil olduğu global bir ağa ve ortaklıklara sahiptir. Ölçümleri değerlendiriyor ve bulgular temelinde araziniz için öneriler sunuyoruz. Size eksiksiz bir profil sunmak için, arazi sondaj kayıtlarınızı, veri kayıtlarınızı ve diyagraflarınızı inceliyoruz. Ayrıca piyezometre kurulumunu da denetleyebilir ve uzaktan kontrollü izleme ile kontrol edebiliriz. Kuyunuz bir dönemliğine kullanılmış ise kurulu olan filtrasyon sisteminin sağlamlığını da kontrol ediyoruz. Kontaminasyona karşı koruma amaçlı yapılan bentonit tıkaça olan olası sızıntıları da tespit ediyoruz.

Yer altı su kuyularınızı optimize etmek için gerekli tavsiyeler konusundaki engin deneyimimizden yararlanmak üzere bizi hemen arayın.