Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Kullanılmış yağlar ekipmanlarınızın kullanım dışı kalma süresini nasıl azaltır, bakım onarım maliyetlerini düşürerek verimliliği arttırır?

Güvenilirlik, güvenlik, uzun ömür ve verimliliği sağlamak için, hayati önem taşıyan makine ve ekipmanların tam performans sağladığından emin olmalısınız. Tabii ki düzenli bakım, takip ve testler büyük önem taşır. Ancak bakım maliyetleri yüksek olabilir. O halde, ekipmanlarınızın etkin bir şekilde takip edilmesini sağlarken aynı zamanda bu giderleri nasıl azaltabilirsiniz?

Kullanılmış yağlar bakım programınızı nasıl iyileştirebilir?

Kullanımlış madeni yağlar, makinelerinizde şaşırtıcı bir şekilde etkin rol oynar. Ekipmanlarınızın içinde ne olup bittiğine dair önemli ipuçları verir, muhtemel sorunlar konusunda erken uyarı sağlar, hasar riskini ve planlanlanmamış kullanım dışı kalma süresini en aza indirir. Sorun; bu ipuçlarına nasıl ulaşılabileceği ve daha da önemlisi bunların nasıl değerlendirileceğidir.

Bu soruların cevaplarını açıklıyoruz

Makinelerinizin durumunu bildiren ve herhangi bir muhtemel sorunu nasıl giderebileceğinize dair önemli çözümler sağlayan kullanılmış yağ analizi için oldukça ileri teknikler mevcuttur. Biz kullanılmış yağ analizleri, madeni yağ testleri, transformatör yağı testleri ve oldukça çeşitli uzman test hizmetleri ve varlık doğruluğu yönetimi hizmetleri sunuyoruz.

Size şu konularda yardımcı olabiliriz:

  • Ekipmanlarınızda kullanılan madeni yağ, gres yağı ve hidrolik yağları gibi yağ çeşitlerinin analizleri
  • Jenaratörler, şanzıman, kompresörler, hidrolik sistemler ve benzeri önemli makinelerinizin durumuna dair hızlı ve doğru bir görünüm elde etme
  • Muhtemel sorunları erken tespit edin, ekipmanlarınızın hasar veya arıza riskini azalma
  • Yağın durumunu ve uygunluğunu belirleme
  • Ekipman tamiri ihtiyacını ve kullanım dışı zamanı azaltma
  • Bakım maliyetlerini düşürme 
  • Güvenliği ve verimliliği arttırma

Neden inşaat, otomotiv, petrol ve gaz sektörlerinde 3900'den fazla firma SGS'yi seçiyor?

40 yıldan fazla tecrübe ve uzmanlığımız sayesinde, her gün 4000'den fazla tespitte bulunup, dünya genelinde takip ettiğimiz 640.000'den fazla sistemin önemli ekipmanları ve madeni yağların durumları hakkında değerli bilgiler sağlıyoruz. Bu yüzden yağ analizi ve ekipman durumunun takibi söz konusu olduğunda biz, dünya genelinde pek çok sektör için ilk tercihiz.

Kullanılmış yağ analizinin ve ekipman durumu takibi çözümlerinin bakım programlarınızı iyileştirmek konusunda nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bize ulaşın.