Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Değer zincirinizin parçası olan tedarikçilerinizi nasıl yönetir ve şartlarınızı karşılamalarını nasıl sağlarsınız?

Kalite ve güvenlik bakımından ürünlerinizin bir dizi katı standardı yerine getirmeleri gerekmektedir. Gittikçe artan şekilde, tüketiciler, ürünlerinizin topluma ve çevreye karşı sorumlu kaynaklardan gelmelerini ve hizmetlerinizin güvenilir bir biçimde sunulmalarını da beklemekteler. Bu yüzden, bu katı standartlara uyum gösterilmesini sağlamak için dünya çapında düzenlemeler yürürlüğe sokulmaktadır.

Bir marka sahibi olarak, bu standartlara uymak ve kendi etik değerleriniz ile şirket vizyonunuzu tanımlamak ve bunlara riayet etmek için çok çaba göstermiş olabilirsiniz. Yine de, tedarikçilerinizi yönetmek ve onların bütün bu kritik şartları yerine getirmelerini sağlamak sizin için önemlidir.

Bir dünya liderinden etkili tedarikçi yönetim çözümleri

Tedarikçi yönetim hizmetleri sunan bir dünya lideri olarak, tüm endüstrilere yayılmış geniş bir yelpazedeki müşteriler için kapsamlı tedarikçi programları yönetmekten kazandığımız rakipsiz deneyimi size sunmaktayız. Benzersiz küresel ağımız, dünyada tedarikçilerinizin bulunduğu her yerde size güvenilir uzmanlık sağlamamıza olanak vermektedir.

SGS olarak:

  • Riski yönetmenize, markanızı korumanıza ve maliyetleri hafifletmenize:Kapsamlı hizmet yelpazemiz, tedarik zincirinizin her safhasında uyumluluğu temin etmeye veya gereken performans seviyesini göstermeye yarayacak denetimleri, testleri, eğitimi, onayı ve belgelendirmeyi size sağlar.
  • Doğru tedarikçileri seçmenize:Hem endüstrinizin tabi olduğu herhangi bir kalite, güvenlik ve etik koşulu hem de özel ihtiyaçlarınızı karşılayan tedarikçileri bulmanıza yardım edebiliriz. Tedarikçilerinizin yeterliliğini saptayabilmeniz için denetimler, gözetimler, testler ve görüşmeler gerçekleştirerek size bağımsız değerlendirmeler ve analizler sunarız.
  • Tedarikçilerinizin performansını yönetmenize:Tedarikçilerinizin kalite, güvenlik, emniyet, çevre veya sosyal konulardaki kriterlere göre gerekli ve istikrarlı performansı göstermelerini sağlamak için düzenli denetime dayalı değerlendirmeler veya testler sunarız. İyileştirme tavsiyelerinin yanı sıra size sonuçlar hakkında düzenli raporlar veririz. Ayrıca, sizin için değerlendirme ve iyileştirme programı yönetmenin yanı sıra ilave eğitim ve danışmanlık da sağlayabiliriz.
  • Tedarikçilerizin tüm mecburi şartlara uymalarını sağlamaya yardım edebiliriz:Dünyanın her tarafındaki gerekli mevzuatlara ve standartlara dair en güncel bilgilerimiz sayesinde, tedarikçilerinizin tüm yükümlülüklerini muhakkak yerine getirmelerini sağlamaya yardım edebiliriz.

Tedarik zincirinizin parçası olan tedarikçilerinizi yönetmeye ve tedarikçilerinizin bütün performans koşullarını yerine getirmelerini sağlamaya nasıl yardım edebileceğimizi görüşmek için bugün hemen bize ulaşın.