Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Belirsizliklerle dolu bir dünyada, tedarik zincirinizi, kuruluşunuzun, faaliyetlerinizin ve projelerinizin kalitesini veya güvenliğini riske sokan hadiseler için önceden plan yapmak elzemdir.

İş sürekliliği yönetimi, kalitenin, bilgi güvenliğinin, gündelik faaliyetlerin devamını temin etmede her işletme için önemlidir.

Bilgi güvenliğiniz, sürekli olarak soygun, vandallık ve yangın, elektrik ve diğer kamu hizmetlerinin kesintisi riski altındadır. SGS olarak, potansiyel etkileri tespit etmenize yardımcı olmak ve ayakta kalma çerçevesi sağlamak için bir dizi hizmet sunuyoruz. Kaliyeti idame ettirmek değer zincirini maksimize etmek için kilit önemdedir ve dünyanın dört bir yanındaki uzmanlardan oluşan ağımız, stratejik kararları alırken kaliteyi en üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olacak kapsamlı bir denetim ve tetkik hizmetleri yelpazesi sunar.

Çeşitli senaryoları öngören iş süreklilik planları yapmak hayati öneme sahiptir. SGS'nin uzmanlardan oluşan ağı, denetimler, tetkikler ve değerlendirmeler aracılığıyla kalite standartlarınızı, bilgilerinizi ve işletmenizi korumaya yönelik etkili cevaplar belirlemek için sizinle birlikte çalışacaklardır. Küresel en iyi iş yapma usullerini hayata geçirmenize yardımcı olmak için, size ve iş ortaklarınıza size güvence sağlayan eğitimler sunarız.

İş sürekliliği için karşılaştığınız risklerin değerlendirilmesi, geliştirilmesi gereken alanları belirleyebilmenizi sağlayacaktır. Risk yönetimi uzmanlarımız, sorumluluğu asgari düzeye indirmek üzere ihtiyacınız olan tüm desteği ve bilgileri size sağlamak üzere, tüm sektörler ve endüstrilerde deneyim sahibidirler. Daha fazla bilgi edinin.