Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den sigorta poliçeleri için teknik kontrol - inşaat projenizin sigorta şirketinin tüm gerekliliklerini, teknik risklere karşı yeterli kuverin sağlanabileceği şekilde karşıladığından emin olun.

Bir inşaat projesini üstelndiğinizde, bina veya altyapılarınızı teknik risklere karşı korumak için yeterli sigorta kuverini emniyete almalısınız. Ancak, sigorta şirketleri kuveri sağlamadan önce, projenin akredite bir üçüncü tarafça bağımsız teftişini gerekli kılarlar. Sigorta poliçeleri için teknik kontrol hizmetimiz, projenizin sigorta şirketinin kuralları ile uyumlu olmasını sağlar, böylece teknik risklere karşı yeterli kuver sağlanabilir.

Neden SGS'nin sigorta poliçeleri için teknik kontrol hizmetini seçmelisiniz?

Şunları yapmanıza yardımcı olabiliriz:

  • Yeterli sigorta kuverini sağlayarak teknik riskleri kapsamanıza
  • Sigorta şirketinize, projenizin tüm gereklilikleri yerine getirdiğine ve gereken tüm ulusal ve uluslararası standartları uyguladığına dair gerekli bağımsız üçüncü taraf güvencesini sağlamanıza
  • Bina veya altyapıda hasar riskini azaltmanıza

Dünyanın lider tedarikçisinden sigorta poliçelerine ilişkin akredite teknik kontrol

Dünyanın önde gelen gözetim, denetim, test ve belgelendirme şirketi olarak, dünyanın dört bir yanındaki sigorta şirketleri tarafından, bağımsız teknik kontrol sağlamak üzere akredite edildik. İnşaat projenizin tüm aşamalarında size, en ileri teknoloji kaynakların ve eşsiz küresel erişimin yanı sıra rakipsiz deneyim ve uzmanlık da sunuyoruz. Sonuç olarak, dünyanın dört bir yanında güvenilir teknik kontrole ihtiyaç duyan müteahhitler ve sigorta şirketlerinin ilk tercihiyiz.

Teknik kontrol hizmetlerimiz şunları kapsamaktadır:

  • Tasarım gözetimi
  • Uygulama kontrolü
  • Sigorta şirketleri için teknik kontrol raporlarıı

Sigorta şirketleri için teknik kontrol hizmetlerimizin, sigorta şirketinin tüm gerekliliklerini karşılamanızda size destek olarak projeniz için yeterli kuvere sahip olmanıza nasıl yardım edebileceğini öğrenmek için hemen bugün bize ulaşın.