Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

İzinlerinizi ve lisanslarınızı SGS'ye inceleterek, projenizin ilgili tüm yasal gereklilikler ve yönetmelik gerekliliklerine uygunluğunu sağlayın. Daha fazlasını öğrenmek için tecrübeli proje finansman ekibimizi hemen bugün arayın.

Proje finansman ekiplerimiz, projenizi incelemek ve geliştirme ve operasyon planlarınızın geçerli tüm yerel ve uluslararası yönetmeliklere uygun olmasını sağlayacak uzmanlar olarak görev alırlar.

İzinler ve lisanslar üzerindeki incelememiz şunları kapsar:

  • Gerekli tüm proje izinleri ve lisanslarının yeterliliğinin ve durumunun incelenmesi ve gereken iyileştirmelerle ilgili tavsiyelerin sunulması
  • İlgili izin ve lisans sorunlarının öngörülebilmesini sağlamak için projenizin gelecekteki ihtiyaçlarına bakılması
  • Proje gecikmelerinin ve maliyet aşımlarının azaltılması

Proje finansman uzmanlarından oluşan küresel ağımız, birçok endüstri sektöründe uzmanlığa sahiptir ve tüm projeler, sözleşmeler, hukuki gereklilikler ve yönetmelik gereklilikleri hakkında tavsiyeler sunabilir. Ayrıca, gerekli durumlarda şirket içi çevresel ve teknik belgelendirme de sağlayabiliriz.

İncelememiz, kredi komitesinin değerlendirmeleri ve doküman müzakereleri için gereken bilgileri sağlamaktadır. Uzmanlarımız, aynı zamanda finansal kapanışa kadar ve daha sonrasında değerleme sürecinde ortaya çıkan teknik sorunları da ele alırlar. Size uzman tavsiyelerinde bulunmak için daima hazırdırlar.

Bağımsız bir üçüncü taraf olarak, en son endüstri bilgileri için güvenilir bir kaynağız. İlgili Mühendislik, Tedarik, İnşaat (EPC), Mühendislik, Tedarik, İnşaat Yönetimi (EPCM) ortakları, tedarikçiler veya proje sponsorlarınız arasında çıkar çatışması olmamasını sağlayarak projenize paha biçilemez bir destek sunarız.

Proje finansman yapısı kapsamında büyük yatırımların incelenmesiyle ilgili başarılarla dolu bir geçmişe sahibiz, bu yüzden proje lisanslarınız ve izinlerinizin incelenmesi için güvenilir ve bağımsız bir üçüncü taraf olarak ilk tercihiniz biziz. Projenizin uygunluğunu sağlamak için deneyimli proje finansman ekibimizi hemen bugün arayın.