Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Büyük projeler karmaşık riskler ve sorunlar içerir.

Projeniz ister altyapı kuruyor, tedarik zincirlerini organize ediyor olsun ister fabrika bazlı olsun, tehditleri ve potansiyel aksamaları değerlendirmek ve azaltmak için kapsamlı risk yönetimi süreçleri hayata geçirmeniz gerekecektir. SGS'nin uzman risk yönetimi takımları büyük projelerde çalışma konusunda küresel deneyime sahiptir ve riskleri belirlemede ve ölçmede ve proje sonuçlarını optimize etmek için strateji tanımlamada size yardımcı olacaklardır.

SGS ekiplerimiz büyük projelerde ve finansal riski değerlendirmede deneyim sahibidir ve size şu konularda yardımcı olacaklardır:

  • Büyük projeleri planlama ve kordine etme
  • Potansiyel tehditlerin etkisini azaltma, iyileştirme ve maliyet düşürme olanaklarını belirleme
  • Bilginin takım içinde paylaşılmasını sağlamak için iletişim çabalarına odaklanma
  • Risk etkilerinin mülkiyetini netleştirme
  • Riskleri öncelik sırasına koymak için bilgi toplama 
  • Değer kazandırmak, tehdit oluşmasını önlemek veya olumsuz etkileri en aza indirmek için riske tepki geliştirme

Küresel, finansal risk yönetimi deneyimimiz ile çok çeşitli endüstrilerde tanınmaktayız. Uzmanlarımız, projeniz için stratejik yeniden pazarlıkta gelecekteki seçeneklere imkan verecek doğru stratejik finansal yapıya odaklanmanızı sağlayacaktır.

Risk Yönetimi İçin İş Geliştirme

Risk yönetimi uzmanlarımız büyük projelerde çalışma ve risk yönetimi finansında çok geniş deneyim sahibidir. Fizibilite araştırmasından hayata geçirmeye kadar tüm aşamalarda bir projeyi yürütmeniz için size bağımsız uzman danışmanlığı sunmaktayız.

Risk yönetimi uzmanlarımız, büyük projeler ve finansal risk yönetimi alanında kapsamlı bir iş tecrübesine sahiptirler. risk yönetimi risk yönetimi     Fizibilite araştırmasından gerçekleştirmeye kadar tüm aşamalarda bir projeyi yürütmeniz için size bağımsız uzman danışmanlığı sunmaktayız.