Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Kilit deneyimlerini ve en son teknolojileri kullanan SGS, programların operasyon ve kalite sonuçlarını optimize etmek için uzmanları aracılığıyla tam dış kaynak kullanımından mevcut programların desteklenmesine kadar bir dizi çözüm sunmaktadır.

SGS rezervasyon ve programlama imkanları yoluyla kamu talebinin yönetilmesi, test merkezi olanaklarının kurulması ve hazırlanması, personelin eğitilmesi, aday kimliği, elektronik test kayıt metodolojileri, bağımsız otomatik test sonucu belirleme ve belge verme, tam şeffaf KG süreci ve kapsamlı yönetim raporlama programı dahil olmak üzere, müşteri olarak kamu kurumuna duyulan güveni destekleyecek uçtan uca çözümler sunabilmektedir.

SGS, uzman gözetmenler nezaretinde, güvenli ve uygun bir ortamda, otomatik teori değerlendirmesi formatında bilgiye dayalı test yapabilmektedir. Adayın uygulama bilgisiyle ilgili bir soru bankası hazırlayabilir, sonuçları gözlemleyebilir ve bilgiye dayalı testin doğruluğunu devam ettirmek için gereken değişiklikleri kamu kurumuna bildirebiliriz.

SGS, sürücü sınavlarını hazırlayan kişiler için kamu kurumlarına özel, harici seminerler sunabilmektedir. Seminerin amacı, meslektaşlarıyla yaptığı bilgi alışverişleri aracılığıyla sınav görevlisinin şahsi kabiliyetine güven oluşturmak ve kamu kurumlarına hizmet sunum süreçlerinde güvence sağlamaktır.