Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Müşterilerin hız uygulama programlarına güvenebilmesi için, kurumların uygulama teknolojisinin doğru ve güvenilir olduğunu gösterebilmesi çok önemidir.

SGS'den Hız Ölçüm Cihazı Belgelendirmesi, teknolojinizin dünyanın lider denetim ve belgelendirme hizmetleri tarafından ulusal standartlara göre bağımsız olarak onaylanmasını sağlamanıza imkan vermektedir.

Belgelendirme sürecimiz, çeşitli hız kamerası doğrulama yöntemlerini kullanmaktadır:

  • Sensör değerlendirmesi: Kameranın araç sensörlerinin üretici tarafından belirlenen operasyonel parametreler dahilinde çalışıp çalışmadığını test ediyoruz.
  • Hız doğruluğu: Teknolojinizin doğruluğuna olan güveni artırmak için, kameralarınızın hız kayıtları izlenebilen ulusal standartlara göre kalibre edilmiş bağımsız hız ölçüm cihazlarımızla karşılaştırılarak test ediliyor.
  • Hız güvenilirliği: Kameralarınızın yoğun trafikte hızları yakalama kapasitesini ayarlıyoruz.
  • Kalibrasyon hizmetleri: Ulusal seviyede tutarlılık sağlamak için hız ölçüm cihazlarınızı kalibre ediyoruz.
  • Trafik sinyali değerlendirmesi: Normal koşulların yanı sıra farklı trafik sinyali arıza koşullarında da trafik lambası sisteminizi inceliyoruz.
  • Tip onayı: Elektromanyetik uygunluk, çevre, araç müdahalesi ve elektrik emniyet testini onay sürecine dahil ederek amaca uygun olan cihazlar için onay damgası veriyoruz.
  • Arıza tespiti: Kamera sistemlerinizle ilgili olarak bildirilen farklılıkları soruşturabiliyoruz.

Amacımız, itibarını desteklemek ve hız uygulama programlarınızın güvenilirliğini artırmak için organizasyonunuza bağımsız bir onay vermektir. Bunu yapabileceğimize inanıyoruz, çünkü kendi itibarımız, sistemlerimize ve süreçlerimize güvenen müşterilere denetim, test ve belgelendirme hizmetleri sunarak geçen yüz yılı aşkın sürede edindiğimiz tecrübelerimize dayalı.