Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Düzenleyici kuruluşlar ve devlet kurumlarının taksilerin yerel kanunlara göre faaliyet gösterdiğinden emin olmaları gerekir.

Taksilerdeki sayaçların doğru kalibrasyonu buna dahildir. Testte, kalibrasyonda ve onayda bir dünya lideri olarak SGS'nin, taksilerinizin doğru biçimde ücretlendirme yapmasını sağlayacak tesisleri ve hizmetleri bulunmaktadır.

İyi biçimde eğitilmiş denetim görevlileri, trafik kuralı denetim cihazı testlerini gerçekleştirir, sürat, mesafe ve zaman kalibrasyonunu kontrol ederler. Denetimlerin ve testlerin doğru biçimde ve vaktinde gerçekleştirilmesi amacıyla, sizin için herhangi bir coğrafi bölgede bir veya birden fazla test tesisi ayarlayabilir, ekipman ve uzman personel sağlayabiliriz.

Biz taksimetreleriniz hakkında bilgileri toplarken, bu bilgiler tek bir merkezi veritabanına girilebilir. Düzenleyici kuruluşların sorularına yanıt vermek ve onaylı taksimetre montajcıları için istihbarata dayalı uyumu sağlamak amacıyla bu bilgileri kullanabilirsiniz. Tam anlamıyla uyumlu bir filo, düzenleyici kuruluşa son kullanıcının güvenli, rahat bir yolculuk yapacağı ve son kullanıcının onaylı tarife üzerinden ücretlendirileceğini bilmenin rahatlığını sağlar.

SGS olarak biz sürücü ve araç testinde kayda değer deneyim ve uzmanlığa sahibiz. Sürücüleriniz ile filonuz hakkında uyum seviyeleri ve belli eğilimleri analiz etme özelliği gibi niteliksel hatırı sayılır miktardaki merkezi bilgiden faydalanırsınız.