Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

İster kamu araçları ister özel araçlar için olsun, SGS sürücülerinize uygun biçimde ehliyet verilmesini ve araçlarınızın doğru şekilde tescil edilmesini sağlamanıza yardımcı olabilir.

Yürürlükteki mevzuata uyum göstermenize yardımcı olacak çeşitli sürücü sınavı ve araç lisanslama hizmetleri sunuyoruz. Örneğin, tüm kanuni şartları karşılayacak şekilde adapte edilebilen özel bir çözüme sahibiz - bu çözüm sürücülerinizin yeterli olmasını, geçmişlerinin kontrol edilmesini ve araçlarınızın kayıtlı sahiplerinin düzgün bir şekilde kaydedilmesini sağlamak için belirli bir programı uygulamanıza ve yönetmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ancak bu yalnızca bir çözümdür. SGS sayesinde, tüm sınav ve tescil prosedürlerinizin doğru şekilde gerçekleştirildiğinden emin olabilirsiniz.

Dünyanın lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme şirketi olarak size benzersiz doğruluk, üstün deneyime sahip uzmanlar, gelişmiş test metodolojileri ve küresel erişim sunuyoruz.

Kapsamlı araç sürücü sınavı ve araç tescil hizmetleri yelpazemiz hakkında daha fazlasını öğrenmek için hemen bugün bize ulaşın.