Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Mekanik güvenlik denetim programları sunan tamamıyla bağımsız bir şirket olarak SGS, filo sahiplerine, araç emisyon denetimi gibi araç emisyon kontrolü için çözümler sunar.

Bunların amacı şunları azaltmaktır:

  • Araç egzoz emisyonu: İyi ayarlanmış motorlar, yanmanın iyi olacağı ve bu yüzden zararlı atıkların atmosfere emisyonunun azalacağı anlamına gelir, artı daha düşük yakıt tüketimi ve daha az motor yıpranması da avantajdır.
  • Gürültü: Delinmiş egzoz boruları ve izin verilmeyen kornalar vs. gürültünün ana sebepleridir.
  • Koku: Benzin veya dizel kokusu genellikle delinmiş tanklar ve borulardan kaynaklanır.
  • Görsel sorunlar: Çoğunlukla eski veya kötü ayarlanmış motorlarca üretilen aşırı dumandan kaynaklanır.

Motorlu araç emisyonlarının hava kirliliğine neden olan ve çevreye zarar veren başlıca etmenlerden olduğunun saptanması, sorumlu kuruluşların araç filolarının performansını kontrol etmek ve izlemek için çözümler aramaya itmiştir. Emisyon standartlarını tutturmak için küresele baskılar, temiz hava direktifleri ve araç sahipliğinde düzenli artış, düzenleyici kuruluşlardan emisyon kontrol programları biçiminde bir yanıtı zorunlu kıldı.

SGS Otomotive Hizmetleri, hem büyük hem de küçük araç filoları için geniş bir yelpazeye yayılmış araç denetim programları ve ilgili hizmetleri tasarlamada ve hayata geçirmede kapsamlı deneyim sahibidir. Dört kıtadaki ülkeler için başarılı yasal programlar tasarlayıp hayata geçirdik. Her program, SGS'nin toplu uluslararası uzmanlığının, yerel pazar koşulları hakkında güçlü bilginin ve pazarın kendine özgü niteliklerinin, talep ve gereksinimlerin isteğe göre biçimlendirilmiş birleşiminden oluşan bir üründür.

Tam modernizasyon (tesisler, ekipman ve personel) ve önceden geleneksel olarak kamu kurumları tarafından verilen denetim programlarının ve ilgili faaliyetlerin özelleştirilmesi dahil, araç denetim ağımızın yönetim performansı sayesinde yaygın biçimde tanınır hale geldik. SGS ile ortaklık kurduğunuzda, geniş bir yelpazeye yayılmış olanaklarımız ve uzmanlık alanlarımız sayesinde, en iyi küresel uygulamaların ve en yeni teknolojik ilerlemelerin harmanlanmasından faydalanacaksınız.