Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS, ulusal ve yerel idareler ile özel kuruluşların ihtiyaçlarını karşılayacak araç sürücü sınavı ve araç tescil hizmetleri yelpazesine sahiptir.

SGS emisyon test enstrümanları, emisyon test ekipmanları ve denetim prosedürlerinin performansının değerlendirilmesi konusunda bilgi birikimine ve deneyime sahiptir.

Kurumlara hava kirliliği kontrol sistemi stratejilerini destekleyen ve düzelten verileri sağlayabiliyor ve tedarikçiler ile üreticilerin ürün geliştirme tavsiyeleri uyarınca test ekipmanları sunabiliyoruz.

Araç kalitesi test ekipman programı uzmanlığıSGS müşteri programıyla ortaklaşa çalışan SGS, çeşitli egzoz emisyon test sistemleri ve muayene süreçlerinin (örn. kullanılmış araç muayenesi/kullanılmış araç muayenesi) değerlendirilmesi ve karşılaştırılması için laboratuvar standartlarında kapsamlı bir test faaliyeti geliştirmiştir ve uygulamaktadır.

  • Bu faaliyet şunları kapsamaktadır:
  • Geçici, yüklü mod testi
  • Araç üzeri arıza teşhis (OBD II) bilgilerinin alınması ve analizi

Onaysız değişiklik denetimi (emisyon kontrol cihazlarında)SGS, test ekipmanlarının test edilmesi gibi çeşitli araç test programları ve ilişkili hizmetlerin tasarlanması ve uygulanmasında kapsamlı deneyime sahiptir. Dört kıtadaki farklı ülkelerde bulunan organizasyonlar için başarılı test programları tasarlanmış ve hayata geçirilmiştir.