Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

İşletmelerin ulusal standartlara uyup uymadığını inceleyen yasal denetimlerin kendileri kalite kontrolü ve kalite güvencesi denetimlerinden geçmelidirler.

Bu tür bir zorluğa uygun yalnızca bir çözüm olamayacağının farkında olan SGS, yasal denetim için, yerel ihtiyaca adapte edilebilen esnek bir kalite güvencesi ve kalite kontrol programı sunar. 

Kalite kontrol

Kalite kontrol programlarımızın başlıca unsuru, personelin istikrarlı biçimde hem müşterinin ihtiyaçlarını hem de kanuni koşulları karşıladığından emin olmak için denetim personelinin değerlendirilmesidir. Yasal denetimde halihazırda mevcut olan veya olası zayıflıkları belirleme amacındayız. Böylece denetim ekibiniz şunları başarıyla yapacaktır:

  • Müşterinin iş süreçlerinde ortaya çıkan değişikliklere tepki verebilmek
  • Yasalardaki değişikliklerin, örn. idari süreçler değiştiğinde, gerektirdiği gibi becerileri geliştirecek ve adapte edecek kadar zinde olmak

Kalite güvence

Kalite güvence denetimlerimiz, eğitim sayesinde denetim sürecinin geliştirilebeceği yolların altını çizer. Sizin adınıza ister evde ister dışarıda aşağıdaki konularda eğitim programları sunarız:

  • Denetim kriterleri
  • Bilgi Teknolojileri sistem güncellemeleri
  • İdari süreçler

Denetmenlerinizin becerileri ve bilgilerinin isabetli ve etkili hizmet teknolojisiyle tamamlandığından emin olabilmeniz için, ekipman bakımı ve kalibrasyonu hakkında da rapor hazırlarız.

Denetim ihtiyaçlarınıza yanıt veren programları nasıl tasarlayıp sunduğumuzu görmek için hemen SGS ile iletişime geçebilirsiniz. Personelimiz denetim yaptığımız standartlara göre eğitilir ve değerlendirilir, böylece birinci sınıf bir hizmet aldığınızdan emin olabilirsiniz.