Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Kamu hizmeti araçları testlerini dışarıdan yaptırmak, hem düzenleyici mercilere hem de kamu geneline çok çeşitli faydalar sağlar.

SGS kamu hizmeti aracı testi tarafından toplanan araç verileri düzenleyici mercilere ölçülebilir, sorumlu tutulabilir bilgiler vermenin yanı sıra, mercilerin sorumlu oldukları her aracın rahat, estetik yönden hoş ve her şeyden öte güvenli olduğuna dair güvence ve itimat sağlar. Bu, amacına uygun bir taşıtta son kullanıcının güvenli ve rahat şekilde seyahat etmesini garanti eder. Otomotiv testi alanındaki deneyimimiz sayesinde, düzenleyici mercilerin dikkat ettiği temel önlemlerin bilincindeyiz.

Örneğin, araç denetim programlarımız şunları kapsar:

  • Uyum puanları
  • Araçların, sürücülerin ve araç sahiplerinin takip edilebilirliği
  • Sürücü ve operatör profilleri
  • Denetimden geçme kalma puanları
  • Önceden yer ayırtma süreleri
  • Ayrıntılı arıza sebepleri
  • Test standartları
  • Taksimetrelerin doğruluğu
  • Araç modifikasyonları
  • Ruhsat sonrası aktivite

Üstteki kriterlere göre ayrıntılı raporlar hazırlayabilir ve bir düzenleyici olarak sizin gerekli gördüğünüz gibi filo veya filonun sürücülerinin herhangi bir yönü hakkında özel geri bildirim geliştirebiliriz. Tüm test verilerimiz güvenli şekilde muhafaza edilir, böylece her zaman verilere erişebilirsiniz. Veriler, birlikte, standartları yükseltmede veya standartlara riayet etmede kullanabileceğiniz bir dayanak noktası oluştururlar. Örneğin, Londra'da, diğer görevlerinin yanında siyah taksilerden de sorumlu olan London Taxi and Private Hire (LTPH) kuruluşu, tüm filo çapında istihbarata dayalı uyum ve tüm ruhsat sonrası faaliyetler için SGS'nin Araç Denetim Yönetim Sistemini (VIMS) kullanmaktadır.

SGS Otomotiv Hizmetleri, hem büyük hem de küçük araç filoları için geniş bir yelpazeye yayılmış araç denetim programları ve ilgili hizmetleri tasarlamada ve hayata geçirmede kapsamlı deneyim sahibidir. Dört kıtaya yayılmış birçok ülke için başarılı yasal programlar tasarlayıp uyguladık. Her program, SGS'nin toplu uluslararası uzmanlığının, yerel pazar koşulları hakkında güçlü bilginin ve pazarın kendine özgü niteliklerinin, talep ve gereksinimlerin isteğe göre biçimlendirilmiş birleşiminden oluşan bir üründür.

Tam modernizasyon (tesisler, ekipman ve personel) ve önceden geleneksel olarak kamu kurumları tarafından gerçekleştirilen denetim programlarının ve ilgili faaliyetlerin özelleştirilmesi dahil, araç denetim ağımızın yönetim performansı sayesinde yaygın biçimde tanınır hale geldik.